Detské oslavy

DSC_0263-1024x678DRUH: indoor, outdoor

VEK: od 3 do 10 (odporúčame)

DOBA TRVANIA: 2 – 10 hodín

Urobte radosť svojím najdrahším ratolestiam a prekvapte ich detskou narodeninovou oslavou. Máme pre vás pripravené rôzne dobroty a sladké miešané nápoje. Tešiť sa na vás budú naši animátori ktorý sa postarajú o zaručenú zábavu. Dokonalú atmosféru už dotvorí veselá výzdoba, rekvizity a zážitky zachytí náš profesionálny fotograf.DRUH: indoor, outdoor

MIN. Počet osôb: 10

Dožili ste sa krásnych guľatín a radi by ste ich oslávili v kruhu svojej rodiny a blízkych? Pomôžeme vám s výberom toho správneho miesta, ktoré vyzdobíme a prichystáme tak aby ste sa cítili príjemne. Zabezpečíme jedlo, nápoje, prestretie stolov, personál, hudbu alebo fotografa. Nechajte starosti na nás a užívajte si.

Jubilejné oslavy

jubileeNarodeninové párty

narodeninova-partyDRUH: indoor, outdoor

VEK: od 10 rokov ( odporúčame)

MIN. POČET OSOB: 2

Chystáte poriadnu narodeninovú párty? My vám ponúkame rôzne zaujímavé možnosti, ktoré dodajú vašej party štýl a pomôžu vám vytvoriť nezabudnuteľné zážitky. Či už sa jedná o niektoré z našich pôvabných tanečníc. barmani/ky ktorý miešajú exotické nápoje a bavia ľudí alebo rôzne pochutiny, grill, či party predmety.DRUH: krstiny, symbolické oslavy

VEK: od 2 mesiacov ( odporúčame)

TRVANIE: 2-8 hodín

Ak ste sa rozhodli osláviť narodenie dieťatka s veľkou slávou alebo len v kruhu blízkych, dodržať tradície alebo urobiť originálne uvítanie naša firma vám poskytne všetko čo k tomu budete potrebovať. Vyzdobíme každé miesto, či už u vás doma na záhrade alebo kdekoľvek sa oslava bude konať. Spestríme nedeľnú pohodu príjemným personálom, ktorý sa postará o jedlo a pitie.

Narodenie dieťaťa

narodenie-dietata-1024x640


DRUH: domáce, zahraničné, zážitkové, romantické

Je vo vašom živote dôležité výročie, ktoré by ste radi oživili?

Či už sa jedná o romantiku, zážitok na celý život alebo len milé prekvapenie, ktoré by ste radi darovali obráťte sa na nás.

Vaše výročie

vyrocieRozlúčka so slobodou

novy-rok-silvester-oslava-alkohol-pripitok-sampanske-sekt-clanokDRUH: dámska, pánska

Ak ste sa rozhodli pre party na ktorej sa rozlúčite so slobodou, pomôžeme alebo dokonca za vás ju prepracujeme do najmenších detailov. Cieľom každého takéhoto večierku by malo byť zabavenie a uvoľnenie, či už priateľov alebo samej seba pred veľkým dňom. Nechajte preto starosti na nás a zabavte sa slobodne.Jedná sa o kompletné zorganizovanie akejkoľvek oslavy . Od počiatočného návrhu, cez sprostredkovanie služieb, vybavenie každého detailu vašej oslavy po zabezpečenie plynulého priebehu oslavy. Nech už máte akýkoľvek dôvod k oslave, doprajte si príjemnú zábavu s blízkymi bez zbytočných starostí a stresu. Vaše predstavy za vás zrealizuje náš tím a pridá ku tomu svoju kreativitu a skúsenosti, ušetrí váš čas aj peniaze.

Oslavy na kľúč

key